Kursy Językowe

W Szkole Językowej BCE nieustannie chcemy zarażać Was miłością do nauki języków obcych. Naszą domeną są profesjonalne kursy językowe dopasowane do Twoich potrzeb,oczekiwań,poziomu. Specjalizujemy się nauczaniem języka angielskiego z zastosowaniem nowoczesnej metody bezpośredniej Direct Method (http://www.dllab.eu/pl/ ),która daje Ci możliwość nauczenia się języka obcego w krótkim czasie. Metoda bezpośrednia jest szybka i skuteczna, kładzie duży nacisk na praktykę i pracę ustną – słuchanie i mówienie przez co pozwala każdemu osiągnąć bardzo dobre rezultaty w krótkim czasie. Najlepszym sposobem nauki języka jest po prostu mówienie nim. W naszej szkole 80% lekcji to praca ustna z lektorem. Dzięki metodzie bezpośredniej uczysz się języka angielskiego 4 razy szybciej. Polega to na tym , że mówisz i słuchasz 4 razy więcej słów niż w przypadku zwykłych metod nauki języka angielskiego. Ucząc się metodami Direct Method słuchacze wypowiadają i słyszą około 12600 słów podczas jednej godz zajęć, natomiast w przypadku innych metod jedynie ok 3000 słów jest normą. Do każdego kursu metodą Direct Method uczniowie otrzymują bezpłatny dostęp do platformy e-learningowej zyskując jednocześnie 100 dodatkowych godzin nauki gratis .( http://dlhub.eu).

Przygotowujemy do egzaminów językowych- 8-klasisty, matury podstawowej i rozszerzonej, nadrabiamy zaległości na zajęciach indywidualnych czy też odwiedzamy wirtualnie różne kraje podczas zajęć konwersacyjnych łącząc się z mieszkańcami odległych zakątków świata .Współpracujemy z nauczycielami z krajów takich jak : Brazylia, Maroko, Wenezuela czy Madagaskar .

W naszej ofercie znajdziesz :

Nauczanie języków jest naszą wielką pasją ,którą staramy się Was nieustannie zarażać.

Lektorzy pracujący w Szkole Językowej BCE to grupa młodych, ambitnych, wykwalifikowanych i życzliwych osób co potwierdza stale rosnące z roku na rok grono naszych kursantów.

Szkoła Językowa BCE to miejsce, w którym łączymy nowatorskie, jednocześnie przyjazne podejście do nauki z wieloletnim doświadczeniem co sprawia ,że nauka jest przyjemna i efektywna .

Jeżeli jesteś ciekaw czy metoda bezpośrednia jest dla Ciebie zapraszamy do skorzystania z  bezpłatnych próbnych godzin nauki – jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację kursu.

Cennik oraz szczegółowe informacje dostępne w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu 730-220-160 .

Kursy j.angielskiego dla dzieci w wieku 7-13 lat

Jak wskazują liczne badania mózg dziecka do 7 roku życia rozwija intensywnie i jest wtedy najbardziej chłonny.Dlatego też wczesne rozpoczęcie nauki daje szansę opanowania perfekcyjnej wymowy w danym języku obcym. Dzięki nauce języka dziecko trenuje pamięć, rozwija inteligencję oraz myślenie abstrakcyjne.

W naszej szkole kursy języka angielskiego dla dzieci w wieku 7-13 lat łączą naukę języka z rozwojem różnorodnych umiejętności takich jak : manualne, muzyczne czy matematyczne.

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowanych lektorów z dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi, w miłej atmosferze co sprawia , że Twoje dziecko szybko zaczyna się porozumiewać po angielsku. Dużą satysfakcję odczuwają także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech. Grupy dobierane są starannie pod względem wieku oraz stopnia zaawansowania.

Zajęcia odbywają się 1 raz w tygodniu w małych grupach  :
-klasy 1-4 -1x tyg 60min  koszt zajęć to jedynie 35zł /tygodniowo

Zapoznaj się z naszym cennikiem w sekretariacie szkoły lub pod numerem telefonu :730-220-160

Nie zwlekaj i zapisz swoje dziecko już dziś !

Ilość miejsc ograniczona

Zapraszamy

Język angielski metodą  dla młodzieży i dorosłych

Oferujemy kursy języka angielskiego dla młodzieży i dorosłych metodą bezpośrednią   .

Głównym celem metody bezpośredniej jest nauczanie umiejętności komunikacji w języku obcym, poprzez minimalizowanie użycia języka ojczystego w czasie lekcji i wykształcenie pewnych odruchów językowych. To prowadzi do myślenia w języku, którego się chcemy nauczyć, a dzięki temu łatwości w posługiwaniu się nim w praktyce. Metoda bezpośrednia kładzie duży nacisk na praktykę i pracę ustną – słuchanie i mówienie. Około 80% lekcji to praca ustna z lektorem, polegająca na kontrolowanym dialogu, w którym lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo oraz zagadnienia gramatyczne. Zatem jeśli zależy Ci na szybkich efektach nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami. Zapisy trwają cały rok.

Nie wiesz czy metoda ta będzie dla Ciebie odpowiednia? Zapraszamy na bezpłatne próbne godziny zajęć. Jeśli nie zdecydujesz się na kontynuację nauki nie ponosisz żadnych kosztów. Jeżeli po godzinach próbnych zdecydujesz się z nami zostać , należy dokonać pierwszej wpłaty za cały miesiąc nauki z góry włączając w to opłatę za odbyte lekcje próbne.

Zapraszamy .

Kursy językowe dla firm

BCE Szkolenia i Doradztwo oferuje Państwu szkolenia dla firm, instytucji z terenu powiatu częstochowskiego i radomszczańskiego. Szkolenia mogą odbywać się w siedzibie naszej firmy jak i z dojazdem do Państwa .

Harmonogram szkoleń oraz zakres tematyczny zawsze ustalany jest pod katem naszych klientów.

Przed przystąpieniem do kursu organizujemy bezpłatnie przeprowadzenie testu określającego poziom zaawansowania uczestników. Ceny kursów ustalamy indywidualnie. Koszt uzależniony jest m.in. od częstotliwości zajęć, liczby uczestników oraz miejsca realizacji szkolenia.

Zapraszamy.

Zajęcia indywidualne

  • Potrzebujesz przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej lub egzaminu?
  • Chcesz wyjechać za granicę i musisz szybko i skutecznie nauczyć się języka obcego?
  • Wolisz zajęcia sam na sam z nauczycielem niż w grupie?

Zapraszamy serdecznie na zajęcia indywidualne VIP z języka angielskiego .

Podczas zajęć indywidualnych lektor skupia 100% czasu na Tobie, dostosuje zakres tematyczny i tempo zajęć do Twoich potrzeb, a zajęcia które odwołasz nie przepadną Ci ,ponieważ wybierzemy dla Ciebie inny dogodny termin. Wybierając zajęcia VIP masz możliwość większego wyboru dni i godzin.

Zrobimy co w naszej mocy aby dostosować się do Twoich potrzeb.

Zapraszamy.